side-area-logo
Image module

برونی چگونه متولد شد؟

من در سال ۱۳۸۰ وارد دانشگاه شده و تحصیل در رشته ی طراحی صنعتی را شروع کردم.
آنجا با طراح و معمار معروف منحنی ها “زاها حدید” آشنا شدم.
طرح های او در زمینه ی رستوران و کافه باعث علاقه مندی من به داشتن یک کافه رستوران شد.
پس تصمیم به دایر کردن یک کافه رستوران گرفتم.

البته سفرهای من به کشورهای مختلف از جمله ترکیه ، آلمان، اتریش، سوئیس و چک و الگوبرداری از آن کشورها و ترکیب آن با معماری زیبای ایرانی باعث شکل گیری کافه رستوران برونی شد.

در زمان اجرای پروژه کافه رستوران برونی محدودیت ها مانع بزرگ بسیاری از فعالیت ها و هنرمندی ها شد ولی با همه مشکلات این فضای زیبا و دوست داشتنی طراحی و اجرا شد.

با آرزوی لحظات شاد و شیرین در کافه رستوران برونی

علیرضا کربلایی

ما هر روز هفته باز هستیم

Download
MENU IN PDF
Layer
Layer
Layer

خدمات برونی در بالاترین سطح کیفیت ارائه میشود

ما با محيطى سرشار از آرامش و تازگى و يك جاى دنج با فضايى عالى براى هركسى كه دلش سادگى و صميميت مى خواد با مواد تازه و طبيعى و با خوراكى هايى از جنس طبيعت غذاهايى با كيفيت تهيه و طبخ مى نمائيم ،با حق انتخاب به مشترى ازلحاظ تنوع منو غذايى .

لذت آشپزی برای شما

غذاهای هر کشور به نحوی گویای فرهنگ ان کشور است . امروزه که فرهنگ ها درهم تنیده وبه هر گوشه کناری سرک کشیده اند. غذاها نیز شکل دیگری به خود گرفته اند واین گونه است که هر غذائی را درهر کشوری می توان میل کرد آشپزی ایرانی یکی از کاملترین تر کیبات غذائی در جهان وآسیا را شامل می شود. خورش ها وآش های ایرانی نشان می دهد که به طور سنتی زنان ایرانی باشناختی دقیق از مواد غذائی وترکیب انها برای غنی تر شدن هرچه بیشتر غذا ها به بازده خوبی دست یافته اند ترکیب گروهای غذائی گوناگون غلات حبوبات سبزی ها وپروتئین های گیاهی حیوانی در همه خوراک ها دیده می شود غذای ایرانی به علت وجود فرهنگ غنی ایران واقوام مختلف از تنوع خاصی برخودار است که کمتر فرهنگ یاکشوری چنین ویژگی های دارد ایرانیان مزه های جدید را با تر کیب کردن مواد غذائی به خوبی یافته اند وبه همین دلیل در کشورهای مختلف به عنوان مثال کباب ایرانی دارای طرفداران زیادی است.

سنت غذاخوردن از ماندگار ترین میراث های فرهنگ وتمدن ایرانیان است که همچنان همچون یک آیین ورسم تخطی ناپذیر بجا آورده می شود در ایران هیچ آیین ومراسمی وجود ندارد که دران غذاخوردن جایگاهی نداشته باشد با وجود اینکه هنوز پدر بزرگ ها وپدرانمان از سفرهای بلند پهن روی قالی های دستباف می گویند وخاطرات نه چندان دورشان را تعریف می کنند اما امروز دیگر ازان سفرهای بلند وسر شار از صمیمیت خبری نیست.

Image module

رزرواسیون

همین حالا یک میز رزرو کنید

  • Image module
  • Image module
  • Image module
  • Image module
  • Image module
  • Image module
  • Image module
  • Image module
© All Rights Reserved
Image module